درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

درباره کارگشایی صداقت :

امروزه در بسیاری از نقاط کشور، فضای مجازی و روزنامه ها در ارتباط با اجاره سند وجود دارد ، در حال حاضر اگر به روزنامه همشهری، یا با جستجو کردن در گوگل در ارتباط با ” سند اجاره ای” و ” اجاره سند برای دریافت یا اخذ وام ” را سرچ کنید شرکت ها یا افرادی که در این زمینه فعالیت دارند را مشاهده می نمایید. نام کارگشایی صداقت در این میان همواره درخشیده و درخشان خواهد ماند.

کارگشایی صداقت با چندین سال سابقه کاری و رزومه کاملا موفق و درخشان در امر اجاره سند در خدمت رسانی به شما خانواده محترم اعلام آمادگی می نماید. این گروه مشاوره هیچ مسئولیتی در قبال سایت ها یا وبلاگ ها با نام های مشابه ندارد. قبل از سپردن کار به افراد رزومه ی کارهای قبلی را از آنها بخواهید.

 

0%
سند اجاره ای
0
مشتریان راضی
$0
خدمات
0
سابقه کاری

اجاره سند چرا و چگونه انجام میشود؟

معمولا شنیده ایم که سند را می توان به عنوان ضامن برای دریافت وام بانکی و یا تسهیلات آزاد و خرید کالا و یا ضمانت نامه بانکی و یا تضمین جهت فروشگاه های بزرگ و معتبر و هایپر استار ها در رهن و گرو بانک و افراد حقیقی و حقوقی استفاده می کنند.

سند همان برگ مالکیت یک ملک است که به صورت منقول و غیر منقول که در دسترس است برخی افراد سند خود را برای موارد مختلف اجاره می دهند اینگونه هم خود صاحب سند سودی دریافت می‌کند و هم شخصی که سند را اجاره گرفته و باید طبق توافق مبلغی را به صاحب سند پرداخت کند این گونه امر اجاره سند می تواند برای چه مواردی استفاده شود بستگی به شرایط دارد.

Council document inquiry

جهت مشاوره رایگان برای ارائه خدمات با ما تماس بگیرید

فهرست