سند اجاره ای از صفر تا صد

folder_openمقاله
commentبدون دیدگاه
در روزاهایی که افراد زیادی قصد دریافت وام را دارند و یا با مشکلات حقوقی سر و کله می زنند اسم سند اجاره ای زیاد شنیده می شود . ولی در خصوص سند های اجاره ای تا چه حد اطلاعات دارید و همه چیز را درباره آن می دانید . اگر نمی دانید این مقاله مخصوص شماست . در این مقاله تصمیم گرفتیم سند اجاره ای را از صفر تا صد توضیح دهیم . با ما همراه باشید .

دلیل استفاده از سند اجاره ای

روزانه امکانات و راه های زیادی برای تمامی افراد و برای رفع مشکلات آن ها باز می شود . در دنیای امروزه خیلی کم اتفاق می افتد که مشکلی داشته باشید ولی راهی برای رفع مشکل خود وجود نداشته باشد . یکی از مهم ترین مشکلاتی که برای افراد ممکن است پیش بیاید گرفتار شدن در فضای پر پیچ و خم قضایی و دادگاه ها است . مشکلی که کم رخ نمی دهد و اهمیت بالایی دارد . اگر برای خودتان یا دوستان شما پیش آمده باشد حتما با مفاهیمی مانند وثیقه و سند جهت وثیقه برای آزادی موقت رو به رو شده اید . در حقیقت زمانی که محکومیت افراد اثبات نشده و صرفا متهم هستند می توانند با ارائه وثیقه به قیمت مشخصی که قاضی تعیین می کند به طور موقت آزاد شوند .
در این زمان افرادی نیز وجود دارند که خود دارای سند به ارزش تعیین شده نیستند . این افراد دو راه پیش رو خود دارند ، یا بدون قرار دادن وثیقه در بازداشتگاه و سپس زندان بمانند تا زمانی که رای نهایی دادگاه مشخص شوند . راه دوم این است که به هر نحوی شده وثیقه ای جور کنند . حتما شما هم مانند ما مطمئن هستید راه اول چندان عادلانه نیست . در حقیقت اصلا عادلانه نیست و حتی دور از انسانیت است . به همین دلیل است که افراد و موسسات زیادی هستند تا به این افراد کمک کنند . کار این موسسات اجاره سند است . یعنی ارتباطی بین افراد اجاره دهنده و افراد اجاره گیرنده سند های ملکی معتبر برقرار می کنند . به این صورت هم مشکل فرد نیازمند به سند برطرف می شود و هم فردی که سند دارد ولی استفاده ای از آن ندارد می تواند در ازای دریافت مبلغی سند خود را اجاره دهد . از آن جایی که حتما می دانید تنها کاربرد سند ، آزادی موقت زندانی نیست . سند کاربرد های مختلف دیگری مانند دریافت وام و تسهیلات ، دریافت سرمایه آزاد ، رفع ممنوع الخروجی و موارد دیگر دارد .

در تمامی این موارد اگر سند نداشته باشید می توانید به راحتی سند مورد نظر خود را اجاره کنید .

بیش تر بخوانید:

آیا سند اجاره ای معتبر است؟

کسی که به صورتی درگیر راه های پر پیچ و خم حقوقی هستند اصلا علاقه ندارند به دلیل دیگری نیز خود را در این مسیر درگیر کنند . به همین دلیل است که افراد زیادی سوال می کنند آیا سند اجاره ای معتبر است؟ برای اجاره سند مشکل قانونی وجود ندارد و می توان از سند اجاره ای جهت وثیقه استفاده کرد؟ در جواب تمامی سوال ها باید به شما اطمینان دهیم ارائه سند معتبر به دادگاه تنها مهم است . در دادگاه و دادسرا قاضی از شما سوال نمی کند آیا سند مال خودتان است یا مال دوست شما و یا اینکه آن را اجاره کرده اید . پس با خیال مطمئن باشید اجاره سند و ارائه سند اجاره ای به هیج عنوان کار غیر قانونی و خلاف شرع نیست . سند هایی که شما اجاره می کنید کاملا قانونی و معتبر هستند . این سند ها می توانند راه نجات شما و عزیزتان باشد . پس اگر مشکلتان قانونی بودن یا نبودن سند های اجاره ای است، حالا می توانید با خیال راحت و آسودگی تمام به اجاره کردن سند و آزادی عزیزتان اقدام کنید .

سند اجاره برای چه گروهی از افراد کاربرد دارد؟

لازم است بدانید سند ها از گذشته استفاده های زیادی داشته اند . به دلیل اعتبار بالای اسناد از زمان های دور تا امروز در موارد مختلفی مانند ضمانت ها و وثیقه ها استفاده می شوند . سند های اجاره ای نیز دارای اعتباری دقیقا مانند دیگر اسناد است. پس مهم نیست شما به چه دلیل نیاز به سند دارید ، در هر صورت سند اجاره ای برای شما کاربرد به خصوص دارد . یعنی مهم نیست شما در پی گرفتن وام به دنبال سند و ضامن هستید یا برای آزادی زندانی به وثیقه نیاز دارید . در هر صورت سند اجاره ای می تواند برای شما راه گشا باشد و مشکل شما را برطرف کند .

سند اجاره ای در چه مواردی ارائه می شود:

  • برای آزادی زندانی

  • مرخصی زندانی

  • برای افرادی که ممنوع الخروج شده اند

  • افرادی که از طرف تعزیرات برای آنان حکم صادر شده است

  • برای افراد در مراحل دادگاه و دادسرا

  • نحوه اقدام و مراحل تودیع وثیقه

  • مراحل آزادی زندانی با سند اجاره ای

در این قسمت مراحل اجاره سند و تحویل به دادسرا جهت آزادی زندانی را بررسی می کنیم . شما می توانید با طی کردن مراحل زیر به آسانی عزیز خودتان را از زندان آزاد کرده و به آغوش خانواده بازگردانید.

در مرحله اول لازم است یکی از بستگان متهم که قصد اجاره سند را دارد با مراکز اجاره سند ارتباط گرفته و قرارداد اجاره سند را امضا کند.

پس از امضا قرارداد اجاره سند می تواند با در دست داشتن سند مورد نظر به نزد بازپرس و قاضی دادگاه رفته و سند ارزیابی شده را به بازپرس و یا قاضی ارائه دهد .

مرحله بعدی اخذ نامه نیابت است . به این صورت که فرد مورد نظر نامه نیابت را برای هر شهری که قرار است در آن وثیقه ارائه شود ، اخذ می نمایند .

پس از دریافت نامه نیابت ، باید با ارائه نامه مذکور در شهر مورد نظر دستور ارزیابی ملکی که سند ان را در دست دارد از مقام قضایی آن شهر بگیرد.

در این مرحله ملک مورد نظر توسط کارشناسان ارزیابی شده و ارزش گذاری می شود. در صورت تأیید ارزش ملک برابر با قرار وثیقه، دستور بازداشت سند را از مقام قضایی اخذ می کنند .

پس از تایید ارزش ملک با قرار وثیقه تعیین شده توسط قاضی یا بازپرس سند را  برای بازداشت به اداره ثبت اسناد محل می برند و آن را در بازداشت قرار می دهند.

مرحله آخر به صورت پست قضایی توسط اداره ثبت و اسناد به مرجع قضایی صادر می شود.

پس از انجام این مراحل زندانی طبق قرار وثیقه تا زمان دادگاه و اعلام محکومیت و یا تبرئه شدن آزاد می شود.

انواع سند برای شما موجود است

در قسمت های قبل به طور کامل با سند اجاره ای و نحوه کارکرد آن آشنا شدید. پس در ادامه اگر خودتان و یا نزدیکانتان به سند نیاز داشتند ولی در دسترس نبود می توانید با خیال راحت مجموعه آی صداقت را معرفی کنید و از خدمات آن بهره مند شوید. اجاره سند از اهمیت بالایی برخوردار است . زیرا کلاه برداری در این بخش بسیار زیاد است. شما باید تنها به مراکز معتبر اجاره سند مراجعه کنید . محلی که سند واقعی و معتبر به شما می دهد و شما را درگیر نمی کند. به شما این اطمینان را می دهیم فارغ از اینکه در کجای ایران هستید و از چه منطقه ای دنبال سند می گردید در مجموعه ما برای شما سند وجود دارد. ما انواع سند اجاره ای از قبیل اسناد ملکی با کاربری های مختلف مانند کاربری های مسکونی، کشاورزی و در قالب ویلا و آپارتمان از ارزش 100 میلیون تا میلیاردها تومان آمده داریم. فقط کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.

کارگشایی صداقت با داشتن چندین سال سابقه درخشان، بستری فراهم کرده است که با اجاره سند های قانونی و معتبر در بسیاری از مشکلات شما همراه شما باشد. شما با اجاره سند های قانونی می توانید از تمامی مزایای سند های ملکی معتبر بهره مند شوید و مشکلات مالی و حقوقی خود را با پرداخت درصد بسیار کمی از ارزش سند، برطرف کنید.
جهت دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص نحوه اجاره سند و شرایط آن تنها کافی است که با شماره های ۰۹۱۹۸۸۱۹۳۱۳ و ۰۲۱۶۶۰۵۳۵۴ تماس حاصل فرمایید.

Tags: , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

پنج − پنج =

فهرست